Dom O nas

Usługa

Profil firmy


Anex Industrial (HK) Limited, założona w 2005 roku, firma koncentruje się na nowych innowacyjnych maszynach w obszarze budowy, od 6 lat zajmujemy się badaniami i rozwojem maszyny do wytwarzania, a nasza firma posiada 3 patenty na wynalazek.

Automatyczna maszyna do renderowania jest wyjątkowa i być może jest jedną z automatycznych maszyn do renderowania, która idealnie nadaje się do przemysłu budowlanego. Działa z konwencjonalną zaprawą cementową, która zapewnia gładkie, płaskie wykończenie o zmiennej i regulowanej grubości, pasujące do każdego zastosowania.

Obecnie poszukujemy partnerów globalnych jako agentów / dealerów. Zawsze będziemy dążyć do podniesienia standardów i zminimalizowania kosztów produktu. Naszym celem jest zmaksymalizowanie korzyści dla naszych partnerów w sytuacji "wygrana-wygrana".

Zobacz więcej O nas
nasza firma


Podstawowa maszyna do renderowania pojawiła się na świecie w 2005 roku, ale kto jest oryginalnym wynalazcą? Dyrektor EZ RENDA.
Pierwsza maszyna do renderowania WB-09 została wprowadzona na rynek w 2007 roku, ale co EZ RENDA zrobiła w ciągu trzech lat? EZ RENDA wykonała ponad 100 testów i ulepszeń.

Pierwsza maszyna WB-09L z dyszami kierunkowymi Squires pojawiła się w 2010 roku, pierwsza maszyna EZ-VISTA z automatyczną kielnią multi-kątową narodziła się w 2011 roku, maszyna EZ-XP z nowym systemem napędowym pojawiła się na świecie w 2012 roku ... ..., ale EZ RENDA wygrał wszystkie nagrody? Zdecydowanie EZ RENDA uzyskała 4 patenty w 2012 r. I dwa kolejne na początku 2013 r. EZ RENDA zostaje generalnym podatnikiem w 2013 r. ... ... wprowadzamy na rynek trzy nowe produkty EZ-XP-2014, wygładzarkę i mikser 3.0 w 2014 r .... ..

W dzisiejszych czasach maszyna do renderowania EZ RENDA wygrywa dobre komentarze. A agenci EZ RENDA szerzą się na całym świecie.
Jednak bez względu na to, co osiągnęliśmy, EZ RENDA będzie się doskonalić, aby jak najbardziej zadowolić wszystkich klientów!

ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED ANEX INDUSTRIAL (HONG KONG) LIMITED
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

Inny

marki : EZ RENDA

Ilość pracowników : 80~100

Coroczne wyprzedaże : 10 Million-11 Million

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Maszyna do renderowania ścian na sprzedaż dobra jakość Maszyna do renderowania ścian na sprzedaż dobra jakość Maszyna do renderowania ścian na sprzedaż dobra jakość Maszyna do renderowania ścian na sprzedaż